Эльвира

Опубликовано Опубликовано в рубрике Отзывы

Привіт усім! Мене звати Еля і я хочу поділитись з вами невеличким періодом мого життя! Мова йтиме про три незвичайно гарних, емоційних та незабутніх місяці на березі моря! ЛІТО 2016, яким я завдячую компанії START!
У кінці травня ми, невелика банда однодумців, приїхали у чарівну країну Німеччину. У планах було підзаробити грошенят, познайомитись з новими людьми і взагалі побачити інший світ, далекий від нашого. Компанія START, після перевірки моїх знань німецької мови, підібрала мені надзвичайно круту вакансію «офіціант» в одному з найкращих ресторанів-готелів на березі моря. Мені робота дуже подобалась, звичайно, траплялись і неприємні ситуації, але колектив, у якому я працювала, був дружелюбний і ми завжди допомагали один одному. Мої обов’язки були : прийняти замовлення, накрити на стіл, гарно та якісно обслужити клієнтів. Дуже часто працювала у ранкову зміну, тому я накривала сніданок для гостей готелю. Взагалі, виконувала усе, що казали старші офіціанти. Платили нам 8,5 євро за год. Робочий день тривав 8-10 годин. Графік складала старший офіціант. Щодо уніформи, то потрібно мати чорну блузку та штани, взуття має бути темного кольору.
Якщо ви їдете працювати офіціантом, то у вас повинен бути достатній рівень знань, аби спілкуватись з клієнтами та колегами. Раджу вивчити меню ресторану наперед( можна знайти на сайті). Також повторіть або вивчіть лексику, яка стосується теми « Ресторан», « Іжа».
Ця робота не є легкою, адже весь час працюєш з людьми, тому якщо ти-злий, замкнутий, відлюдкуватий і не любиш посміхатись, тоді ця робота не для тебе! Ти — обличчя ресторану, і від тебе залежить, яку згадку ти залишиш у клієнта!
Компанія START зазадалегіть знайшла нам житло – ми знімали частину будинку у однієї гарної сім’ї. Їжу ми купували і готували самі. Плюс у тому, що наше житло знаходилось у 10 хв від берега моря і взагалі було тихо і спокійно. Мінус — до роботи треба було їхати годину на велосипеді, і це не дуже зручно, оскільки погода могла змінюватись три рази за цей час. Але це було гарне кардіо 
Отже, роблячи висновок, хочу сказати, що ця поїздка дала мені більше, ніж я очікувала, за що я вдячна компанії START! Запам’ятайте, що поки у вас є час, то не гайте його! Реєструйтесь на програму Start, заробляйте капітал для реалізації своїх майбутніх мрій, знайомтесь з новими людьми, відкривайте нові горизонти та вдосконалюйте свої знання! Усе у ваших руках і лише ви вирішуєте як проведете наступне літо!Завершу свою невеличку розповідь такими правдивими словами: «Die Welt ist wie ein Buch. Wer nie reist, sieht nur eine Seite davon.»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *